SPS300-0500 300mm x 300mm Plain Square Tooling Column Tombstone
SKU
202-9109
$1,710.40
In stock
Shipping Freight
Shipping Freight
| Tombstone Category | Tombstones |
|---|---|
| Base Width | 300mm |
| Base Length | 300mm |
| Base Height | 1.969 |
| Face Height | 17.717" |
| Brand | Tegara |
| Tombstone Shape | Square (4 Faces) |
| Surface Finish | Plain |