SPS500-0750 500mm x 500mm Plain Square Tooling Column Tombstone
SKU
202-9113
$2,940.95
In stock
Shipping Freight
Shipping Freight
| Tombstone Category | Tombstones |
|---|---|
| Base Width | 500mm |
| Base Length | 500mm |
| Base Height | 1.969 |
| Face Height | 27.559" |
| Brand | Tegara |
| Tombstone Shape | Square (4 Faces) |
| Surface Finish | Plain |