SPS630-0700 630mm x 630mm Plain Square Tooling Column Tombstone
SKU
202-9114
$3,568.45
Ship in 30 Days
Shipping Freight
Shipping Freight
| Stock Availability | Ship in 30 Days |
|---|---|
| Tombstone Category | Tombstones |
| Base Width | 630mm |
| Base Length | 630mm |
| Base Height | 1.969 |
| Face Height | 25.591" |
| Brand | Tegara |
| Tombstone Shape | Square (4 Faces) |
| Surface Finish | Plain |