STP400-650 400mm x 400mm T Plain 2 Face Tooling Column Tombstone
SKU
202-9118
$2,227.25
In stock
Shipping Freight
Shipping Freight
| Tombstone Category | Tombstones |
|---|---|
| Base Width | 400mm |
| Base Length | 400mm |
| Base Height | 1.969 |
| Face Height | 23.622" |
| Brand | Tegara |
| Tombstone Shape | T (2 Faces) |
| Surface Finish | Plain |