STP500-0600 500mm x 500mm T Plain 2 Face Tooling Column Tombstone
SKU
202-9119
$2,584.05
In stock
Shipping Freight
Shipping Freight
| Tombstone Category | Tombstones |
|---|---|
| Base Width | 500mm |
| Base Length | 500mm |
| Base Height | 1.969 |
| Face Height | 21.653" |
| Brand | Tegara |
| Tombstone Shape | T (2 Faces) |
| Surface Finish | Plain |