STP630-0850 630mm x 630mm T Plain 2 Face Tooling Column Tombstone
SKU
202-9122
$4,546.70
Ship in 30 Days
Shipping Freight
Shipping Freight
| Stock Availability | Ship in 30 Days |
|---|---|
| Tombstone Category | Tombstones |
| Base Width | 630mm |
| Base Length | 630mm |
| Base Height | 1.969 |
| Face Height | 31.496" |
| Brand | Tegara |
| Tombstone Shape | T (2 Faces) |
| Surface Finish | Plain |